Dažasvydis Anykščiuose

Dažasvydis Anykščiai

Tel. pasiteiravimui +370 652 13888

Dažasvydis Anykščiuose
Kainos:

Minimalus paketas – 13 Eur  (100 kamuoliukų, apsauginė nerasojanti kaukė, kamufliažiniai drabužiai, pirštinės, markeris Tippmann)
Kario paketas – 16 Eur  (200 kamuoliukų, apsauginė nerasojanti kaukė, kamufliažiniai drabužiai, pirštinės, markeris Tippmann)

Papildomi kamuoliukai 5 Eur  už 100 vnt. kamuoliukų.

Dažasvydis (angl. paintball) – militaristinio stiliaus sportas, pramoga ir žaidimas.

Dažasvydis atsirado JAV prieš beveik 20 metų. Šiuo metu labiausiai išvystytas Prancūzijoje, Anglijoje, Amerikoje, Australijoje, Vokietijoje ir Skandinavijoje.

Dažasvydį gali žaisti ir vyrai, ir moterys, ir netgi vaikai. Jis yra skirstomas į pramoginį ir sportinį. Pramoginis žaidžiamas miškingoje vietovėje arba apleistuose pramoniniuose pastatuose. Paprastai dažasvydžio metu susirenka nuo 10 iki 50 žmonių. Žaidėjai pasidalija į kelias komandas ir šaudo vieni į kitus dažasvydžio kamuoliukais. Kamuoliukai, pataikę į priešininkus, skyla ir palieka dažų dėmę. Toks žaidėjas laikomas nukautu ir išeina iš žaidimo. Tuomet skelbiamas sekantis žaidimas. Vienas žaidimas trunka apie 10 minučių, žaidimo sesiją sudaro 5–10 tokių žaidimų. Įspūdžiui sustiprinti naudojama karinė apranga, dūminės šaškės, dažų granatos, sprogimai.

Dažasvydis suteikia galimybę ne tik sportuoti gryname ore, bet ir padeda atsiskleisti žmogaus galimybes apmąstyti taktiką bei strategiją, lavina sugebėjimą greitai priimti sprendimą, panaikina psichologinę įtampą ir pasąmonėje kaupiamą agresiją.

Dažasvydžio kamuoliukai

Dažasvydžio kamuoliukus paprastai gamina farmacinės kompanijos. Kamuoliukai nuo smūgio dūžta ir palieka dažų dėmę. Dažus galima lengvai nuplauti, jie nekenksmingi aplinkai, lengvai ištirpsta gamtoje. Veidas apsaugomas specialia kauke. Į pradinį paketą būna įtraukta nuo 100 iki 500 kamuoliukų. Vieno pramoginio dažasvydžio žaidimo sesijos metu iššaudoma apie 300–500 kamuoliukų, sportinio – apie 1000–3000 kamuoliukų.