Lankytini objektai

Dainuvos nuotykių slėnis

“Dainuvos” Slėnis, Anykščiai
www.nuotykiuslenis.lt
Telefonas: 869335060
El. paštas: rezervacija@nuotykiuslenis

„Dainuvos Nuotykių Slėnis“, įsikūręs Anykščių šilelio prieglobstyje, prie Šventosios upės, šalia Dainuvos slėnio, kviečia į aktyvaus laisvalaikio praleidimo parką.

Tai puiki aktyvaus laisvalaikio praleidimo vieta. Atrakcijų dalyviai keliaudami nuo medžio ant medžio, įveikdami lengvas ir sudėtingas trasas patirs malonių  įspūdžių ir aštrių pojūčių. Kiekvienas lankytojas, nesvarbu koks jo amžius ar fizinis pasirengimas, atras čia sau tinkamą  trasą. Parke yra 6 skirtingo sudėtingumo trasos, kuriuos įrengtos iki 13 metrų aukščio, tad kiekvienas lankytojas galės rinktis trasas pagal savo fizinį pasirengimą. Polekio malonumą  pajusite išbandę „Skrydį per Šventąją“ kurio bendras ilgis virš 300 metrų. Mūsų mažiesiems yra įrengta „Mažylių  trasa“, kurioje save išbandys 6-11m vaikai. Jums bus išduoti profesionali alpinizmo įranga, kvalifikuoti instruktoriai jus apmokins, kad parke patirtumėte neišdildomų įspūdžių ir pojučių.

Daugiau informacijos

 

Labirintų Parkas

Labirintų Parkas, 3 km už Anykščių važiujant link Puntuko akmens
www.labirintu-parkas.lt
Telefonas: 865219991

 

Tai puiki pramoga visoms amžių grupėms. Čia galėsite išbandyti savo laimę bei orientavimosi įgūdžius.
Labirintų Parką sudaro trys skirtingi labirintai:

  1. Didysis labirintas. Jūsų tikslas nepasiklysti ir pereiti labirintą;
  2. Apvalusis labirintas. Reikia surasti labirinto centrą bei rasti išėimą;
  3. Lenktynių labirintas. Lenktyniauk su draugu – laimi greitesnis
  4. Kukurūzų labirintą rugpjūčio-spalio mėnesiais
  5. Kanapių labirintas rugpjūčio-spalio mėnesiais
  6. Veidrodžių labirintas
  7. Virvučių labirintas
  8. Energetinis labirintas

  Taip pat rasite :

  • Užkandinę
  • Kavinę
  • Apžvalgos aikštelę medyje (nemokamai)
  • Vaikų žaidimo aikštelę (nemokamai)
  • Vandens valteles
  • Šaudyklą
  • Kreivų veidrožių kambarys
  • Tornado tunelis
  • Lauko muzikos instrumentai
  • Mini Golfas
  • Didžiosios šaškės
  • Didieji šachmatai
  • Bei daug kitų pramogų

Daugiau informacijos

 

Kukurūzų labirintas

Šiais metais kukurūžų labirintas lankytojus pasitinka su nauja labirinto forma. Anykščiai- 2012 metų kultūros sostinės titulą turintis miestas, tad labirinto forma kultūros sostinės simbolis- medis.

Kukurūzų labirintas vos už 2 km nuo Anykščių, 105 km nuo Vilniaus ar Kauno. Labirintas puiki pramoga bet kokio amžiaus grupėms.

Tel. pasiteiravimui: 865219991

Daugiau informacijos

 

Dažasvydis Anykščiuose

Tel. pasiteiravimui +370 652 13888
Dažasvydis Anykščiuose
Kainos:
Minimalus paketas – 13 Eur  (100 kamuoliukų, apsauginė nerasojanti kaukė, kamufliažiniai drabužiai, pirštinės, markeris Tippmann
Kario paketas – 16 Eur (200 kamuoliukų, apsauginė nerasojanti kaukė, kamufliažiniai drabužiai, pirštinės, markeris Tippmann

Papildomi kamuoliukai 5 Eur  už 100 vnt.

http://www.poilsisanyksciuose.lt/dazasvydis-gamtoje

Dažasvydis (angl. paintball) – militaristinio stiliaus sportas, pramoga ir žaidimas. Dažasvydį gali žaisti ir vyrai, ir moterys, ir netgi vaikai. Jis yra skirstomas į pramoginį ir sportinį. Pramoginis žaidžiamas miškingoje vietovėje arba apleistuose pramoniniuose pastatuose. Paprastai dažasvydžio metu susirenka nuo 10 iki 50 žmonių. Žaidėjai pasidalija į kelias komandas ir šaudo vieni į kitus dažasvydžio kamuoliukais. Kamuoliukai, pataikę į priešininkus, skyla ir palieka dažų dėmę. Toks žaidėjas laikomas nukautu ir išeina iš žaidimo. Tuomet skelbiamas sekantis žaidimas. Vienas žaidimas trunka apie 10 minučių, žaidimo sesiją sudaro 5–10 tokių žaidimų. Įspūdžiui sustiprinti naudojama karinė apranga, dūminės šaškės, dažų granatos, sprogimai.

Daugiau informacijos

 

Žirginio sporto klubas VILARTAS

Sporto klubas „Vilartas“ – žirginio sporto klubas įsikūręs Anykščių raj., Niūronių kaime. 2007 metais kovo 8 dieną buvo įsteigtas sporto klubas „Vilartas“, kuris iki šiol yra vadovaujamas jojimo trenerio Stasio Uogelos. Šiuo metu žirgyne yra 21 nuosavas sportinis žirgas bei saujelė privačių  žirgų, kurių skaičius metams bėgant vis didėja.

Sporto klubas „Vilartas“ vienija žirginio sporto mėgėjus, jaunuosius sportininkus, profesionalus ir žmones su negalia, kurie laiko savo žirgus, treniruojasi ar leidžia su žirgais laisvalaikį. Sporto klubas sudaro palankias sąlygas sportuoti, rengia konkūrų varžybas, skatina su žirginiu sportu susijusių paslaugų ir aktyvių pramogų plėtrą.

Daugiau informacijos

 

Anykščių Kartodromas  

Anykščių kartodromo ir autokroso lenktynių trasos – tai puiki vieta lankytojų  originaliam laisvalaikio praleidimui žiemą ir vasarą. Technikos sporto klubas “Motorsportas” kartodrome siūlo: pramoginius važiavimus kartingais, keturračiais motociklais, autokroso sportinio vairavimo mokymus bagiais, autokroso automobiliais, ekstremalaus vairavimo mokymus nuosavais automobiliais, ralio vairavimo technikos tobulinimą.

Šioje trasoje nuo seno rengiami įvairių automobilių kroso čempionatų etapai. Grupėms organizuojamos kartingų mini varžybos, rengiami kartingų čempionatai. Sulaukus tinkamų oro sąlygų (sniego ) kartodromo komplekse prasidės žiemos sezonas, kurio metu bus rengiamos žiemos mokomosios varžybos.

Daugiau informacijos